Hakkımda

Ben Halil İbrahim Özdemir. 1983, Tarsus doğumluyum. Fatih, İstanbul'da yaşıyorum. Özel bir firmada Yazılım Yöneticisi olarak çalışıyorum.

Genellikle yoğunlaştığım projeler, internet üzerine... Amacım kullanıcı dostu, hayatı kolaştıracak web siteleri geliştirmek. Ayrıca bazı masaüstü uygulamaların online versiyonlarını geliştirmek üzere çalışmalar yürütüyorum.

Ara ara da kendimce hikayeler, senaryo denemeleri ve şiirler yazıyorum.

Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mazunum. Geçmişte Cumhuriyet Ünivesitesi'nde Matematik Öğretmenliği bölümünde eğitim aldım fakat birkaç dersim kala eğitimimi bıraktım.

Genellikle PHP yazılım dili ile websiteleri geliştiriyorum. Şu ana kadar bütün çalışmalarımda gereken bilgiyi gerektiği yerde kendi kendime öğrendim. (HTML, CSS, PHP, C#, Wordpress, Drupal, Javascript, Ajax, jQuery, Bootstrap, AngularJS, Magento, Laravel Framework, Symfony Framework... Arada işlerime yardımcı olacak kadar Python...) Projelerimde işime yarayacak her türlü teknolojiyi öğrenme azmindeyim.

Kendimi geliştirmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Bu siteyi kurma amacım yazdığım şiirleri, hikayeleri, senaryo denemelerimi paylaşmak...

Son Güncelleme:
Halil İbrahim Özdemir
Halil İbrahim Özdemir